Menu

Kontakt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii
w Mińsku Mazowieckim

ul. Szczecińska 8,
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. 25 758 50 59 w. 30
fax 25 758 50 59 w. 49

Kontakt

Kontakty

  1. Powiatowy Lekarz Weterynarii

    👤 lek. wet. Ksymena Żelazna
    ☎️ 25 758 50 59
    📱 694 495 620
    ✉️ sekretariat@piwminsk.wetgiw.gov.pl
  2. Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii

    👤 lek. wet. Małgorzata Trzcińska
    ☎️ 25 758 50 59
    📱 694 495 619
    ✉️ sekretariat@piwminsk.wetgiw.gov.pl
  3. Zespół ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji

    1. Bezpieczeństwo żywności

      👤 lek. wet. Agata Sikora
      ☎️ 25 758 50 59 wew. 43
      ✉️ a.sikora@piwminsk.wetgiw.gov.pl

      👤 mgr inż. Aneta Wójcik
      ☎️ 25 758 50 59 wew. 43
      📱 694 495 621
      ✉️ a.wojcik@piwminsk.wetgiw.gov.pl

      👤 mgr inż. Magdalena Chodorek
      ☎️ 25 758 50 59 wew. 43
      ✉️ m.chodorek@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    2. Pasze i utylizacja

      👤 mgr Kamila Kieliszczyk
      ☎️ 25 758 50 59 wew. 45
      📱 696 814 528
      ✉️ k.kieliszczyk@piwminsk.wetgiw.gov.pl

      👤 mgr inż. Olga Tkaczyk
      ☎️ 25 758 50 59 wew. 45
      ✉️ o.tkaczyk@piwminsk.wetgiw.gov.pl
  4. Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

    👤 lek. wet. Małgorzata Trzcińska
    ☎️ 25 758 50 59 wew.
    📱 694 495 619
    ✉️ m.trzcinska@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    👤 lek. wet. Jarosław Borcuch
    ☎️ 25 758 50 59 wew. 40
    ✉️ j.borcuch@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    👤 mgr inż. Malwina Lewandowska-Łubko
    ☎️ 25 758 50 59 wew. 41
    ✉️ m.lewandowska@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    👤 mgr inż. Agnieszka Łoza
    ☎️ 25 758 50 59 wew. 40
    📱 696 814 457
    ✉️ a.loza@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    👤 mgr inż. Krzysztof Marciniak
    ☎️ 25 758 50 59 wew. 40
    📱 696 814 379
    ✉️ k.marciniak@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    👤 mgr inż. Magdalena Pierzak
    ☎️ 25 758 50 59 wew. 41
    ✉️ m.pierzak@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    👤 mgr inż. Ewa Wojtczuk
    ☎️ 25 758 50 59 wew. 41
    📱 608 065 697
    ✉️ e.wojtczuk@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    👤 mgr inż. Michał Gańko
    ☎️ 25 758 50 59 wew.
    ✉️ m.ganko@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    👤 mgr Dominik Kicun
    ☎️ 25 758 50 59 wew.
    📱 884 293 288
    ✉️ d.kicun@piwminsk.wetgiw.gov.pl

  5. Zespół ds. finansowo-księgowo-administracyjnych

    1. Główna Ksiegowa

      👤 mgr Alicja Ziomek
      ☎️ 25 758 50 59 wew. 44
      📱 606 547 915
      ✉️ ksiegowosc@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    2. Referent ds. kadrowo-księgowych

      👤 mgr Agnieszka Górzyńska
      ☎️ 25 758 50 59 wew. 44
      ✉️ ksiegowosc@piwminsk.wetgiw.gov.pl

    3. Referent ds. administracyjno-księgowych

      👤 mgr Lidia Orłowska
      ☎️ 25 758 50 59 wew. 30
      ✉️ sekretariat@piwminsk.wetgiw.gov.pl

  6. Koordynator ds. dostępności

    👤 mgr Lidia Orłowska
    ☎️ 25 758 50 59 wew. 30
    ✉️ dostepnosc@piwminsk.wetgiw.gov.pl

  7. Informatyk

    👤 Damian Dąbrowski
    📱 516 683 510
    ✉️ d.dabrowski@piwminsk.wetgiw.gov.pl

  8. Inspektor Ochrony Danych

    👤 Grzegorz Kobyliński
    ☎️ 25 758 50 59 wew. 30
    ✉️ iod@piwminsk.wetgiw.gov.pl
  • opublikował: Damian Dąbrowski
    data publikacji: 2022-11-01 10:24
  • zmodyfikował: Damian Dąbrowski
    ostatnia modyfikacja: 2023-01-02 17:37

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Mińsku Mazowieckim

 ul. Szczecińska 8, 05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. 25 758 50 59 w. 30
fax 25 758 50 59 w. 49
NIP:  822-18-50-126
REGON:  000109719
e-mail: minskmazowiecki.piw@wetgiw.gov.pl
skrzynka podawcza ePUAP: /piwminsk/skrytka

[obiekt mapy]